Czy pozwoliłbyś, aby Twoje dzieci miały chirurgicznie wszczepione elektroniczne implanty, jeżeli dałoby to im większe bezpieczeństwo? Proceder ten jest coraz bardziej praktykowany na zwierzętach a jeden z raportów lokalnej stacji amerykańskiej NBC News promuje ten pomysł, stawiając tezę, że skoro jest to dobre dla naszych czworonożnych przyjaciół, to czemu nie dla naszych dzieci?

Poniżej zaprezentowany raport stara się nawet wzbudzić poczucie winy w rodzicach zadając im pytanie:

Jak daleko byłbyś w stanie poświęcić się, aby zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo?

Oczywiście zdecydowana większość rodziców pragnie dobra swoich dzieci a tajemniczy implant zwiększyłby szansę ich odnalezienie w przypadku zaginięcia.

Ale czy to naprawdę dobry pomysł? Dokąd zaprowadzi nas postęp technologiczny? Oto ten raport, niestety dostępny jedynie w wersji anglojęzycznej.

W powyżej przedstawionym materiale, reporter podaje, że dziecku można wszczepić implant elektroniczny wielkości ziarnka ryżu i że praktycznie nie skutkuje to żadnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Tuż przy końcu reportażu, dziennikarz zdobywa się na sugestię, że kiedyś takie implanty będziemy być może mogli znaleźć u każdego z nas.

Ciekawe, prawda?

Raport również cytuje eksperta w zakresie elektroniki, który twierdzi, że implanty takie są obecnie w fazie testowania.

„Ludzie powinni być świadomi, że takie testy już mają miejsce. Wojsko nie tylko testuje rozwiązania bazujące na takich implantach, ale już je wykorzystuje w praktyce. Nie jest kwestią czy takie implanty staną się naszą rzeczywistością, ale raczej to kiedy tak będzie,” stwierdza Lipoff.

Oczywiście w momencie kiedy implanty zaczną być wszczepiane ludziom, to w fazie początkowej będzie to odbywało się na zasadzie dobrowolności, wolontariatu. Być może nawet będzie to modne. Biorąc pod uwagę takie okoliczności, można jednak zaryzykować tezę, że z czasem rządy państw pokuszą się o to, aby wszczepianie implantów stało się obowiązkowe.

Proszę sobie tylko wyobrazić rzeczywistość, w której obieg gotówki został wyeliminowany a wszelkiego rodzaju płatności lub sprawy urzędowe mogą być jedynie załatwione za pośrednictwem specjalnego identyfikatora zaszytego w naszym elektronicznym implancie.

Czy pozwoliłbyś sobie i swojej rodzinie założyć takie implanty?

Jeżeli nie, to jak zdołasz kupić jedzenie?

Jak przetrwasz?

Co zrobisz, kiedy Twoje dzieci przyjdą do Ciebie z płaczem po jedzenie?

Nie jest moralnym zmusić kogoś do tego, aby takie implanty miał założone. Problem jest jednak taki, że ludzie mogą zostać postawieni przed niewyobrażalnymi dylematami, wyborami.

Ostatnio bardzo wyraźnie obserwuję w branżowej prasie finansowej i nie tylko ogromne parcie na promocję obiegu pieniądza bezgotówkowego. Promowane są płatności kartami czy też poprzez aplikacje na smartfony. Niedawno podjęto również decyzje zmierzające do wycofania z obiegu banknotu €500.

W ostatnim miesiącu w Nowym Jorku odbyło się „tajne spotkanie” ponad stu szefów największych instytucji finansowych w Stanach Zjednoczonych. Podczas tego „tajnego spotkania„, firma znana jako „Chain” ujawniła technologię, która transformuje dolary amerykańskie w „czyste elektroniczne aktywa”. Podczas tego spotkania byli przedstawiciele takich gigantów finansowych jak:

Nasdaq,

Citigroup,

VISA,

czy Fidelity.

„Rewolucyjna” technologia ma na celu zmienić na zawsze sposób w jaki dzisiaj są używane pieniądze i ma być głównym krokiem w kierunku bezgotówkowego społeczeństwa.

Skoro to nowe rozwiązanie jest takie cudowne dla społeczeństwa, czemu zostało ono zaprezentowane podczas „tajnego spotkania” z największymi gigantami finansowymi Wall Street? Czy coś jest ukrywane?

Nikt z nas pewnie nie dowiedziałby się o tym spotkaniu, gdyby nie zostało one wspomniane poprzez agencję informacyjną Bloomberg.

Obecnie przeprowadzanych jest więcej niż 400 trylionów bezgotówkowych transakcji  globalnie na świecie każdego roku i liczba ta nieustannie rośnie.

W momencie kiedy wprowadzone zostaną rozwiązania bezgotówkowe, będziemy mogli zapomnieć o gotówce w domu pod materacem. Wszyscy zostaniemy zmuszeni do kontaktu z bankami. Stanie się to pod przykrywką walki z terroryzmem

Kiedy ten dzień już nadejdzie, rządy państw będą decydowały kto ma prawo być częścią tego systemu a kto zostanie wykluczony. Kto będzie mógł kupić chleb a kto będzie głodował.

Kiedy dojdziemy to tego punktu w czasie, co Ty wtedy zrobisz? Czy już zastanawiałeś się nad tym?

Jan Charbel


Szczególne podziękowanie dla The Economic Collapse

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Obowiązkowe elektroniczne implanty dla wszystkich dzieci: Szokujący raport drogą do bezgotówkowego społeczeństwa

 1. Zwykle dobre rzeczy omawia się przy światłach reflektorów i przy kamerach.
  Złe rzeczy omawia się w ukryciu i tajemnicy.

  Zniewolenie społeczeństw przybiera nowy wymiar. Jesteś nieposłuszny, masz swoje zdanie, sprzeciwiasz się polityce – to zablokujemy Twój chip i nie będziesz mógł nakarmić swoich dzieci. Nawet jeśli teoretycznie masz dużo pieniędzy.. Pomyśl, czy warto sprzeciwiać się i protestować?

  Polubione przez 1 osoba

  1. Zgadzam się. Złe rzeczy omawia się w ukryciu, przy przygaszonym świetle. Jak wiadomo, szatan jest „panem ciemności” i „ojcem kłamstwa”. Wygląda na to, że postęp technologiczny zamiast służyć naszej cywilizacji, ma zniewolić ludzi a bogatych uczynić jeszcze bogatszymi kosztem tych biedniejszych. Kiedy ludzie zorientują się co tak naprawdę się dzieje, może być już za późno. Pozostanie nam nasza wiara i postępowanie z czystym sumieniem, aby pielgrzymka do domu Ojca zakończyła się sukcesem. Abyśmy nie zbłądzili i dotarli do celu szczęśliwie.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s